Kullanım Şartları

Asistan Akademi

KULLANIM ŞARTLARI

Bu bölüm sitenin genel kullanım koşullarını, bununla ilgili genel kuralları ve sorumlulukları içermektedir.

Lütfen, sitemizi kullanmadan önce aşağıdakileri dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Siteyi kullanmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Sitemiz aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirebilir. Sitemizi ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da ziyaret etmenizi öneririz.

Kullanım ve Güvenlik Kuralları

Kurumumuz; sitemizi kullanan kullanıcıların; kullanım süresince sitemize verdikleri bilgileri, (e-posta, telefon numarası vs.) sitemiz tarafından kullanma hakkını gizli tutar. Kullanıcılar, verdikleri bu bilgiler ile, sitemizin ileride bu bilgileri bilgilendirme amacıyla kullanabileceğini kabullenmiş olur.

Sitemiz herkese açık bir sitedir. İlgili sayfada aksi belirtilmediği sürece sayfaları gezmek ücretsizdir. Yalnızca aşağıdaki durumlarda, site yönetimi kullanımı engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında haklarını saklı tutar.

. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,

. Gerçek dışı bilgilerin; özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı bilgilerin formlar aracılığıyla kaydedilmesi durumunda,

. Üçüncü kişiler tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya düzeltilmesi durumunda,

. Sitede yeralan bilgilerin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,

. Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması durumunda.İçerik Kullanımı

Sitemizde sunulan içerik kişisel kullanımınız içindir. Kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya Internet sitesinde yayınlamak yasaktır.

Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı ilgili anlaşmalar gereği sitemiz'de olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır

.

Sitemiz eleştiri ve yorumlarınıza açıktır. Sitemize iletilen tüm eleştiri ve yorumlar mülkiyetimizde olup, amacımıza uygun olarak kullanılabilir

.

Sorumluluklar

Sitemizi ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile iş ortaklarımızla paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını sağlamaktır.

Aynı zamanda bu sitede ziyaretçilere bilgi sağlamak ve kolaylık sağlamak amacı ile yer alan linkler (farklı Internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ve bu sitelerle ilgili riskler ziyaretçilere aittir.

Sitede önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan istediği değişiklikleri yapma hakkı sitemize aittir.

Sitemizin çalışması amacıyla kullandığı yazılımlar ile ilgili bir sorumluluk yüklenmemektedir. Bu sitede yeralan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesinden dolayı firmamıza bu konuda bir sorumluluk yüklenemez.

Sitemiz, kullanım şartları, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla, üyeliğinize bağlı olan bütün bilgileri kendi faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.

Sitenin belirli yerlerinde bölüme özgü farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen ilgili kuralları kabul etmiş sayılır.

Üyelerimize ait bilgilerin gizliliğini korumaya yönelik prensip ve uygulamaları öğrenmek için “Gizlilik Prensipleri” bölümününü inceleyiniz.

 ASİSTAN AKADEMİ