Asistan Akademi

Asistan Akademi

DİKSİYON EĞİTİMİ KATILIMCIMIZ CANER BEY İLE RÖPORTAJIMIZ

Asistan Akademi ile diksiyon eğitimlerini tamamlayan öğrencimiz Caner Tekin ile röportajımızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Kendinizden bahseder misiniz?

Ben Boğaziçi Üniversitesi Endüstri mühendisliği mezunuyum. Bir sağlık firmasında proje yöneticisi olarak görev almaktayım. Uzun zamandır sayılabilecek kadar kişisel gelişim üzerinde ilgi alanım var ve ilgi alanımda olan çeşitli kişisel gelişim kurslarına katılıyorum.

Asistan Akademi’den hangi eğitimleri aldınız?

Asistan Akademi’den diksiyon ve drama eğitimi aldım.

Eğitim süreciniz nasıl geçti?

Eğitim bana birçok şey kattı. Ben aslında konuya sadece diksiyon olarak başladım. Ama diksiyonu öğrenirken burada etkili iletişim, etkili konuşma ve beden dili konusunda da gelişme fırsatı sağladım. Bu konuda oldukça memnunum.

Eğitmenimiz hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Eğitmenimizle tanıştığıma gerçekten memnun oldum. Çok değerli bir kişilik ve bana çok şey kattı. Gerek görüşleri ve gerek eğitimi ile birlikte. Bu sadece ders olarak geçmedi benim için: dostlukla birlikte birbirimizi geliştirdiğimiz birbirimize değer kattığımız bir süreç oldu. Sınıftaki arkadaşlarımızla da güzel bir ortam ve sinerji yaratıldı. Bence hepimiz açısından çok faydalı bir süreç oldu ve bu süreci devam ettirmeyi isterim.

Asistan Akademi Hakkında İzlenimleriniz Nelerdir?

Asistan Akademi’de burada beklediğim her türlü imkan sağlandı. Herhangi bir durumla karşılaşmadım. İlgi alanımda kurslar olduğu sürece buraya gelmeyi farklı eğitimlere devam etmeyi isterim.


Katılımcı Görüşleri Listesi İçin Tıklayın

 ASİSTAN AKADEMİ